Alle collecties
Tikklok
Alle tikkingen aan één juridische entiteit koppelen
Alle tikkingen aan één juridische entiteit koppelen
koppelen, tikkingen, bedrijf, company, wisselen, juridische entiteit
Jorn Snoeks avatar
Geschreven door Jorn Snoeks
Meer dan een week geleden bijgewerkt

LET OP: Dit werkt niet voor mensen waarvoor Dimona's moeten gebeuren, de prestaties worden simpelweg verplaatst naar de juiste BVBA bij de loonsverwerking

Om de functie te activeren om alle prestaties voor een persoon altijd op dezelfde BVBA te laten koppelen, moet je allereerst dit laten activeren, door ons een seintje te geven op de chatfunctie.

Zodra dit ingesteld is, kan je deze functie gebruiken, door onderstaand vinkje aan te vinken op het profiel van die persoon, onder menu-item gebruikers.
Dit doe je dan voor de gewenste vestiging binnen de juridische entiteit waar alle prestaties voor die persoon terecht moeten komen indien ze niet bij die juridische entiteit gebeurd zijn:

Wanneer de loonsverwerking aangebroken is gebruik je dan voordat je correcties en dergelijke uitvoert de volgende knop om de loondata opnieuw te genereren en dan ook meteen naar de juiste BVBA te verplaatsen:


Was dit een antwoord op uw vraag?